This site uses cookies to improve your user experience. By using this site you agree to these cookies being set. To find out more, please see our cookies policy.

islamiim

Download islamiim App - screenshot 1 Download islamiim App - screenshot 2 Download islamiim App - screenshot 3
Sponsored links
Loading...

islamiim

islamiim

islamiim

islamiim

islamiim

islamiim

Description Comments Get help I'm the dev!

islamiim description

0

IslamiIm sht aplikacion I cili perbhet prej disa funksioneve t cilat kan pr qllim msimin dhe shprndarjen e dituris fetare tek t tjert. Falja e namazit, abdesi, hadithe kudsi, emrat e bukur t Allahut jan disa nga funsionet q prdruesit mund ti prdorin qysh tani kurse takvimi dhe Kurani jan n prfundim e sipr. Namazi eshte zhvilluar me text, figura dhe zerim n mnyr q prdoruesit ta ken m t leht ta kuptojn se si bhet falja e tij. N namaz jan t prfshira namazet obligative apo farzet dhe ato sunnet t qdo kohe. Emrat e Allahut jan te prkthyer nga gjuha arabe ku secili emr prmban nj prshkrim t shkurtr.


  • 0

    RAFEEK KOMBI 3 weeks ago

    i am teaching

    Reply
Scroll to Top