This site uses cookies to improve your user experience. By using this site you agree to these cookies being set. To find out more, please see our cookies policy.

Peralla shqip 2

Download Peralla shqip 2 App - screenshot 1
Sponsored links
Loading...

Peralla shqip 2

Peralla shqip 2

Peralla shqip 2

Peralla shqip 2

Peralla shqip 2

Peralla shqip 2

Description Comments Get help I'm the dev!

Peralla shqip 2 description

45

******* PRALLA SHQIP 2 ******* ( ALBANIAN TALES 2 )Nse fmija juaj dshiron nj prall, ktu keni disa pralla pr fmij, t gjitha jan n gjuhen shqipe,
dhe jan t zgjedhura nga prdoruesit e programit "Pralla Shqip"...
Ju Faleminderit !
**************************************
Pralla Shqip 2 prmban m shume se 110 pralla disa prej tyre jan :
1. Arbereshi i Vogel
2. Arushi q krkonte baban
3. Ave Maria
4. Aventurat e Molit dhe Macit
5. Bariu dhe dhit
6. Borbardha dhe 7 Xhuxhat
7. Breshka dhe shqiponja
8. Bretkosa e Shurdhr
9. Bretkosa fodulle
10. Bretkosa q do t trashet sa nj ka
11. Cironka e art
12. Dashuria dhe koha
13. Deti me Sheqer
14. Dhelpra dhe Bilbyli
15. Dhelpra dhe cjapi
16. Dhelpra e penduar
17. Djali dhe Kuedra
18. Djali i mbretit
19. Djaloshi dhe shqipja
20. Djaloshi q mori fuqin e ariut
21. Dreri dhe brirt
22. Dreri dhe Luani
23. Dy bretkosat
24. Dy gjelat, shqiponja dhe pula
25. E bija e hns dhe e diellit
26. E perhitura
27. Elefanti dhe qeni i vogl
28. Era dhe dielli
29. Ferrgjati dhe akalli
30. Fiku i Bardh dhe i Zi
31. Flokarta dhe tre arinjt
32. Fshatari dhe patat e pjekura
33. Gishteza
34. Gjeli, qeni dhe dhelpra
35. Gjilprat mbrthyese
36. Gjygji i Malve
37. Gjyshja q fluturoi
38. Goja e ngjals
39. Gomari dhe blersi i tij
40. Gomari dhe sfungjert
41. Gomari i ngarkuar me krip
42. Harabeli dhe gjyshrit
43. Hirushja
44. Karrocieri dhe tregtari
45. Ketri dhe Arra
46. Korbat dhe Shqiponjat
47. Korbi q deshi t bhej si shqiponja
48. Ksulkuqja**************************************
Ju lutem para se t votoni me m pak se 5 yje na kontaktoni n email ose shkruani review se ka nuk ju plqen tek aplikacioni, gjithka ka mundsi t ndryshohet apo t rregullohet por normal fal ndihms tuaj...Testuar n :* Xperia St21i (Tipo)
* Samsung Galaxy S2
* Samsung Galaxy S3
* ZTE Kiss Plus
* HTC Desire C
* Asus MemoPad HD 7 (Tablet)
* Acer Iconia B1 (Tablet )*******Proud to be Albanian...


Peralla shqip 2 APK Version History


  • Peralla shqip 2 v.1.0 for Android 2.2+ Aug. 08, 2015
Show more

Download Peralla shqip 2 App for Free

Peralla shqip 2

FSSoftware Development
Android Permissions
  • Access information about networks.
  • Open network sockets.
Please note: the permissions may change when the app is updated.
Scroll to Top