This site uses cookies to improve your user experience. By using this site you agree to these cookies being set. To find out more, please see our cookies policy.

TiBO mobile TV

Download TiBO mobile TV App - screenshot 1
Sponsored links
Loading...

TiBO mobile TV

TiBO mobile TV

TiBO mobile TV

TiBO mobile TV

TiBO mobile TV

TiBO mobile TV

Description Comments Get help I'm the dev!

TiBO mobile TV description

315

TiBO mobile TV mundson programet dhe kanalet televizive t DIGITALB dhe SUPERSPORT si dhe TiBO On Demand n do pajisje SMART (mobile, tablet, etj) me internet Wi Fi apo 3G/4G.Me TiBO mobile TV, ke televizionin me vete kudo q t shkosh, n mobile apo tablet, me Wi Fi apo 3G/4G. Tashm nuk t duhet t zgjedhsh mes programeve televizive dhe impenjimeve t tjera sepse me TiBO mobile TV mund ti shikosh ato kudo q t jesh, brenda apo jasht shtpis, n rrug, autobus, restorant apo tjetr.
Abonimi pr mobile sht nj shrbim lehtsisht i transferueshm nga nj pajisje (android apo ios) n tjetrn duke br m par log out (dalje) nga pajisja fillestare.
Ky shrbim mundsohet pr t gjith shqiptart dhe shqipfolsit, n t gjitha territoret.Shkarko aplikacionin TiBO mobile TV nga Play store /App store dhe antarsohu n www.tibostore.com ose n do pik distribucioni TiBO.* Pronsia dhe t drejtat ekskluzive pr programet dhe kanalet televizive dhe prmbajtjen e tyre pr t gjitha territoret dedikuar ekskluzivisht abonentve shqiptar / shqipfols ofrohen nga platforma DIGITALB.FAR PRMBAN?
1. Mbi 40 kanale n Live TV:
Me TiBO mobile TV, n do ast, me nj klikim ju hyni n LIVE TV, ndalni programin Live dhe e rifilloni pr ta par kur t dshironi. Antarsimi prfshin aktualisht +40 kanale televizive LIVE t przgjedhur nga paketa DIGITALB Premium me filma, dokumentar, muzik, lajme dhe programe pr fmij si dhe kanale sportive dhe sport live mundsuar nga platforma SUPERSPORT.
2. Mbi 1000 evente n TiBO On Demand:
Nj videotek personale online, me +1000 evente pr t rritur e pr fmij, si edhe humor, koncerte etj. Ju mund t ndaloni, ktheni mbrapa apo t prshpejtoni do event si dhe t przgjidhni nntitujt n shqip ose n anglisht pr filmat on demand.Pr t marr shrbimin e TiBO mobile TV duhet:
Mobile/tablet me sistem operativ IOS mbi 8 ose Android.
Lidhje interneti e qndrueshme*. mbi 1mbps.
Nj llogari e vlefshme pr kryerjen e pagesave mujore online.
*Vmendje: TiBO mobile TV mundsohet me fardo lidhje interneti mbi 1 mbps 3G, 4G apo Wi Fi. Ne kshillojm t prdoret nj lidhje Wi Fi pr t mos konsumuar Mgb nga paketa e operatorit telefonik prkats.SI T MARRSH TiBO MOBILE TV DHURAT.
Nse jeni klient i TiBO IPTV me boxin TiBO, mjafton t shkarkosh aplikacionin dhe aktivizo t njjtin kod (user+password) si n TV tuaj pr t hapur shrbimet edhe n aplikacionin pr mobile/tablet pr t njjtn periudh kohore q vazhdon dhe shrbimi juaj n TV.SI AKTIVIZOHET SHRBIMI?
1. Shkarko FALAS aplikacionin TiBO mobile TV nga Google Store
2. Kryej abonimin mujor n www.tibostore.com duke regjistruar numrin tuaj t telefonit* mobile n prdorim. Brenda pak minutave ju do t merrni nj SMS me kodin (user+password) tuaj pr mobile.
3. Regjistroni t dhnat Prdorues me Fjalkalim personal q ju vjen me mesazh n telefon dhe SHIKIM T KNDSHM.
Vmendje: Antarsimi n shrbimin TiBO mobile TV krkon regjistrimin e nj adrese t vlefshme emaili dhe nj numri celular. T dhnat e klientit jepen vetm nj her (hern e par) dhe shrbejn pr t aktivizuar shrbimin n mobile apo tablet. T dhnat ruhen n mnyr t sigurt n sistem pr t aktivizuar shrbimin n do riabonim t mtejshm.SA KUSHTON TiBO MOBILE TV?
TiBO mobile TV ofrohet me abonime mujore t parapaguara me vler 6.99 EUR, t cilat mund t kryhen online n www.tibostore.com ose n do pik distribucioni TiBO.
Antarsimi juaj n shrbimin pr mobile bhet n baz mujore me parapagim prmes sistemit t pagesave online.
TiBO mund t ndryshoj tarifat n do koh, n do rast ju nuk do t paguani asnj kosto ekstra pr do muaj t parapaguar.Bii: www.tibostore.com
Shop 1: N terminalin e Aeroportit Nn Tereza, Tiran, Shqipri
Shop 2: N terminalin e Portit, Durrs, Shqipri
Zyra qendrore: Blv. Gjergj Fishta, Pll. G & P, "Kati i dyt", 1001,Tiran, Shqipri
Distributor n Bot: www.distribucion.tibo.tv


TiBO mobile TV APK Version History


  • TiBO mobile TV v.Tibo M4.2 for Android 4.0+ Jan. 21, 2016
  • TiBO mobile TV v.Tibo M4.1 for Android 4.0+ Nov. 03, 2015
  • TiBO mobile TV v.Tibo M4 for Android 4.0+ Sep. 16, 2015
Show more

Download TiBO mobile TV App for Free

TiBO mobile TV

TIBO SHPK
Android Permissions
  • Open network sockets.
  • Access information about networks.
  • Access information about Wi-Fi networks.
  • Write to external storage.
  • Set the system time zone.
  • List of accounts in the Accounts Service.
Please note: the permissions may change when the app is updated.
Scroll to Top